Faaliyet Alanları

Faaliyet Alanları

Şirketler

Globus Turkey1png.png

Şirketlerimiz

Kaliteden ödün vermeden, güvenilir, uygulanabilir, sonuç odaklı, müşteri memnuniyetini daima gözeten ve ölçümleyen, yasal mevzuatlara 100% uyum sağlayan, herkesin erişebileceği hizmetleriyle, mümkün olan en fazla sayıda tesisin ihtiyaçlarına katkıda bulunmak bulunmak misyonumuzdur.

GLOBUS Tesis Yönetim

Müşteri taleplerini değerlendirmek ve kaliteli işletme hizmeti sunmak üzere GLOBUS Tesis Yönetim 2018 yılında faaliyetlerine başladı.

globus facılıty.png
seven 1.png

SEVEN Özel Güvenlik 

2006 yılında kurulan ve Özel Güvenlik sektöründe 12 yıldır faaliyet gösteren SEVEN Özel Güvenlik özellikle kamu güvenliği hizmetlerinde görev almış bulunmaktadır.2018 yılında GLOBUS T.A.Ş. tarafından satın alınarak; GLOBUS markasının güvenilirlik ve kalite şemsiyesi altında hizmetlerine benzersiz çözümlerle devam etmektedir.

globus audıt.png

GLOBUS AUDIT

Tesis hizmetlerinin bağımsız denetim ve performans değerlendirmesini yapmak üzere 2011 yılında GLOBUS AUDIT faaliyetlerine başladı.

SIRIUS Yönetim

Gayrimenkul Yönetimi hususunda müşteri taleplerine cevap verebilmek adına 2017 yılında SIRIUS Yönetim faaliyetlerine başladı.

SIRIUS.png
ukrayna Logo-01.png

GLOBAL UNIQUE SOLUTIONS LLC.

Faaliyetlerini dış pazarlarda genişletmek isteyen Ukrayna ve Türk firmalarına; güvenlik sistemleri, otomotiv, sağlık, inşaat, sınır ötesi ticaret, Premium bayilik, distribütörlük, danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmak üzere GLOBAL UNIQUE SOLUTIONS LLC. 2020 yılında kuruldu.

GEZER Uluslararası Ticaret ve Danışmanlık Hizmetleri 

Globus markasının , bu güne kadar oluşturduğu güven, birikmiş tecrübesi, nitelikli iş gücü ve mevcut dış ilişkileri ile Uluslararası pazarda iş geliştirme misyonunu üstlenmek adına GEZER uluslararası Ticaret ve Danışmanlık Hizmetleri 2021 yılında faaliyetlerine başladı.

ukrayna Logo-01.png