top of page

Globus'da Yaşam

Globus'da Yaşam 

Değerlerimiz

Sağlam bir kurumsal kimliğe ve değer yapısına sahip olan Globus topluluğunun her bir çalışanının bu değerler bütünlüğünü benimsemesi, şirketimizin tek vücut olarak hareket etmesini sağlar

Şeffaflık

Şirketlerimizin yürüttüğü tüm faaliyet alanlarında ticari sırlar dışında kalan tüm bilgiler zamanında, doğru, anlaşılabilir, kapsamlı ve kolayca analiz edilebilir bir biçimde sunulması bizim için esastır.

şeffaflık.jpg
WhatsApp Image 2022-04-28 at 18.00.25 (1).jpeg

Sorumluluk

Sağlam bir kurumsal kimliğe ve değer yapısına sahip olan Globus topluluğunun her bir çalışanının bu değerler bütünlüğünü benimsemesi, şirketimizin tek vücut olarak hareket etmesini sağlar. Değerlerimizin tüm çalışma arkadaşlarımız tarafından benimsenmiş olması, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde bize paha biçilmez bir üstünlük kazandırır.

Yenilikçilik

Sadece hizmetlerimizde değil, değer zincirimizin her bir evresinde sürdürülebilirlik için inovasyonun öneminin farkındayız. Bu sürdürülebilirlik oranını arttırmak için inovasyonu kurum kültürü haline getirip şirket yapımıza uygun bir ekosistem kurguladık. Kurgulanan sistemdeki tüm çalışma arkadaşlarımızı birbirine rakip değil ekip olmayı bilen, bölümler arası iletişimi yönetebilen, sektörü ve dinamikleri okuyabilen, teknolojileri takip edebilen ve global vizyona sahip kişilerden oluşturduk. Sürekli yenilenen inavasyon ekosistemi ile yapımızı gerektiğinde güncellenebilir ve yenilenebilir bir hale getirdik. 

Mahremiyet

Kişisel verilerin güvenliği hususuna azami önem verilmektedir. Bu kapsamda hizmetlerimizden faydalanan kurum ve kuruluşlara ait her türlü kişisel verilerin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak saklanması ve üçüncü kişi, kurum ve kuruluşlarıyla paylaşılmaması sağlanmaktadır.

kvkk-kisisel-verilerin-korunma-kanunu.jpg
C90A5867.jpg

Güvenilirlik

Bizimle yola çıkan tüm kurum ve kuruluşlara güvenilir hizmet sunmak temel anlayışımızdır.

Her Daim Gelişim

Çalışma arkadaşlarımızın, gelişim ve eğitimlerinin son derece önemli olduğu bilinci ile yola çıkan GLOBUS, bireylerin potansiyellerinin farkına varabilecekleri ve firmanın başarısına katkıda bulunabilecekleri kariyer olanakları da sunarak; küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen çalışanlar yetiştirmek için çabalamaktadır. Özel Güvenlik

bottom of page