top of page

Hakkımızda

Etik İlkeler ve Hizmet Politikalarımız

Globus Ailesi olarak ;Kurumsal bakış açısına sahip olmak, etik değerlere azami önem, kaliteli ekip ve ekip arkadaşlığı, tecrübeler, finansman gücümüz ve benzersiz çözümler üreten dinamik bir yapı, müşterilerimizin özveri ile dinlenmesi ve ihtiyaçların koordineli bir şekilde belirlenmesi, eğitim ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmak, gelişime açık olmak, değişen yasal mevzuatı takip etmek, her değişikliği anında şirket prosedür ve proseslerine eklemek, iş geliştirme ekiplerimize bu misyonu yükleyerek daha fazla yeniliğe açık bir şirket olmak, kuruluşumuzun değişmez  davranış biçimidir.

Hizmet Politikalarımız

İş Hukuku; Tesis çalışanlarına, yaşayanlarına, paydaşlarına, misafirlerine ve ziyaretçilerine kaliteli, güvenilir, uygulanabilir ve sürdürülebilir yasal hizmet vermek.

Yenilikçilik; Verilecek olan hizmetin etkinliğinin ve güncelliğinin devamlılığı baz alınarak, yenilikçi bakış açısı ile modern prosesler ve araçlar ile hizmetin verilmesini sağlamak.

Eşitleme; Tesis edilecek hizmet sistemlerine ilişkin faaliyetlerin etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için Tesis yaşayanlarına ve çalışanlarına düzenlemelerle ile ilgili gerekli eğitimleri vermek.

 

Entegrasyon; Tesis edilecek hizmet sistemlerinin arasında işbirliği ve entegrasyonu sağlamak.

Denetim; Personeli ve prosesleri 7/24 denetlemek, denetim sonuçlarını analiz etmek ve analiz sonuçlarına göre yönetim ile işbirliğine gidilerek  önlemler almak.

Eğitim; Görev öncesi oryantasyon eğitimi, projeye özel uyarlanmış sürekli eğitim programları ve periyodik teknik eğitimler (uygulamalı) ile personel kalite seviyesini yükseltmek.

Kariyer Planlama; Turn-over oranını düşük tutacak işe alım süreçlerini gerçekleştirmek, yetkinlik odaklı aday çalışması yapmak, ödül ve disiplin uygulamaları ile personeli zinde tutmak ve kariyer planlaması yaparak aidiyeti geliştirmek.

Raporlama; İş süreçlerimizin tamamında spot ve periyodik tüm raporları sözlü ve yazılı olarak şirket içi uygulamaya devam etmek ve Tesis Yönetimi ile anlık olarak paylaşmak.

Kriz Yönetimi; Tesis sınırları içerisinde meydana gelebilecek tüm riskleri öngörmek, projeye özel senaryolar oluşturmak, personeli eğitime tabi tutmak  ve tüm krizlerde kusursuz yönetim becerisi ile sonuç almak.

bottom of page