top of page

Hakkımızda

indir.png

Hakkımızda

Tarihçe

2011

2017

2018

2018

2020

2021

Ülkemizde hizmet sektörüne yönelik 3.göz bağımsız denetim ve performans değerlendirmesi  yapmak üzere GLOBUS AUDIT faaliyetlerine başladı.

Gayrimenkul Yönetimi hususunda müşteri taleplerine cevap verebilmek adına SIRIUS Yönetim Şirketi faaliyetlerine başladı.

Özel Güvenlik sektöründe 12 yıldır faaliyet gösteren SEVEN Güvenlik satın alındı ve kendi alanında lider kurum ve kuruluşlarla faaliyetlerine başladı.

Müşteri taleplerini değerlendirmek ve kaliteli işletme hizmeti sunmak üzere GLOBUS Tesis Yönetim  faaliyetlerine başladı.

​Faaliyetlerini dış pazarlarda genişletmek isteyen yurtiçi  ve yurtdışı firmalara; güvenlik sistemleri, otomotiv, sağlık, inşaat, sınır ötesi ticaret, premium bayilik, distribütörlük, danışmanlık ve aracılık hizmetleri sunmak üzere GLOBAL UNIQUE SOLUTIONS LLC. faaliyetlerine başladı.

GLOBUS Şirketler Grubu'nun bu güne kadar oluşturduğu, güven, birikmiş tecrübe, nitelikli iş gücü ve mevcut dış ilişkileri ile bağlantılı olarak , uluslararası pazarda iş geliştirme misyonunu temsil eden GEZER Dış Ticaret faaliyetlerine başladı.

Bizi Takip Et

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
bottom of page